Randstad Polska Sp. z o. o.

Masz doświadczenie w pracy w branży stoczniowej? Umiesz czytać rysunek techniczny w zakresie hydrauliki siłowej? Jeśli tak to aplikuj! Dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko: monter urządzeń hydraulicznych.

Lokalizacja: Gdynia

oferujemy:

  • pracę w globalnej organizacji z różnorodnymi interesującymi zadaniami,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + płatne nadgodziny,
  • możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
  • szeroką gamę świadczeń tj.: pakiet Medicover, ubezpieczenie na życie AXA, karta Multisport.

zadania:

  • kompleksowe wykonywanie instalacji hydraulicznych wysokiego ciśnienia (prefabrykacja uchwytów, gięcie rur, montaż, przygotowanie do płukania instalacji oraz prób ciśnieniowych),
  • odpowiedni dobór oraz przygotowanie narzędzi, parametrów pracy urządzeń.

oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży stoczniowej jest wymogiem koniecznym,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych w zakresie hydrauliki siłowej,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, palnikiem gazowym, spawanie metodą 111,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (min.70%),
  • prawo jazdy kategorii B.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić