Randstad

Lubisz pracę zza biurka? Masz doświadczenie w pracy na recepcji?

Dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy: Recepcjonisty/tki! Nie czekaj, aplikuj!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 2/3 miesięcy,
  • pracę w przyjemnej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowe szkolenie.

Zadania:

  • wprowadzanie umów handlowych,
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów w firmie,
  • odbieranie i przekierowywanie telefonów,
  • przyjmowanie gości na recepcji, kierowanie do odpowiednich działów.

Oczekujemy:

  • j. angielski w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość kodeksu pracy,
  • uprzejmość, dyplomacja, miła prezencja,
  • świetna organizacja pracy,
  • skrupulatność.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47.

Oznaczone jako: praca tymczasowa, recepcja, recepcjonistka, zastępstwo

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić