Randstad Polska Sp. z o.o

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w pracy w magazynie?

Świetnie się składa! Obecnie dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją mebli do sieci gastronomicznych, poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera z UDT!

Miejsce pracy: Gdynia Chylonia.

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową z agencją pracy Randstad, a następnie możliwość zatrudnienia bezpośredniego w firmie,
– atrakcyjne wynagrodzenie + premia w wysokości do 1000 zł brutto!
– możliwość wypracowywania nadgodzin,
– wynagrodzenie zawsze na czas,
– branie udziału w wewnętrznych szkoleniach.

Zadania:
– przygotowywanie komponentów na produkcję,
– kierowanie wózkiem widłowym.

Oczekujemy:
– gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
– uprawnień na wózki widłowe z UDT,
– sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
– silnej motywacji do pracy,
– umiejętności pracy w grupie.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić