Randstad Polska Sp. z o.o

Szukasz możliwości zdobycia nowego doświadczenia? Chciałbyś zdobyć certyfikat uprawniający do spawania metodą TIG 141? Jeśli tak, to aplikuj!

Dla naszego klienta szukamy osób na stawisko spawacz do przyuczenia.

Lokalizacja: Gdynia.

Oferujemy:

  • bezpłatne szkolenie spawania metodą TIG trwające 5 tygodni w ramach pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
  • pracę początkowo na 1 zmianę, po szkoleniu przejście na pracę 3 zmianową,
  • prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny,
  • do dyspozycji stołówka, kawa, herbata,
  • bezpłatny parking,
  • odzież roboczą.

Zadania:

  • spawanie metodą TIG 141 po szkoleniu, które jest realizowane w ramach pracy.

Oczekujemy:

  • chęci do nauki,
  • dyspozycyjności od zaraz.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oznaczone jako: #spawanie #spawanietig #tig #szkolenietig #naukatig

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić