Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o

Zagadnienia z zakresu automatyki i mechaniki nie są ci obce? Masz doświadczenie w pracy jako serwisant lub technik utrzymania ruchu produkcji?

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji zaawansowanych technologicznie wymienników ciepła i kotłów, poszukujemy osoby na stanowisko technik utrzymania ruchu.

Lokalizacja: Gdynia.

oferujemy
– umowę o pracę od pierwszego dnia (bez okresu próbnego)
– atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
– pełen etat oraz system III zmianowy
– wolne weekendy
– prywatna opieka medyczna dla całej rodziny
– do dyspozycji pracownika stołówka, kawa, herbata
– bezpłatny parking
– odzież roboczą

zadania
– zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
– utrzymanie linii technologicznej
– wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
– udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów uruchamianiem nowozakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych

oczekujemy
– min 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
– umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
– mile widziana podstawowa praktyczna znajomość automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki lub hydrauliki
– mile widziane uprawnienia SEP

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij SMS o treści technik Gdynia – pod numer 697800885.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić