Randstad

Lubisz kontakt z ludźmi? Uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia świeżo palonej, wyśmienitej kawy? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i nauczyć się doskonałej obsługi klienta?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Doradca klienta w sklepokawiarni w :

CH Batory w Gdyni

Oferujmy:
pracę w niepełnym wymiarze godzin (ok. 50/60h w miesiącu),
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty,
możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom,
bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą.

Zadania:
bieżąca obsługa klienta,
parzenie znakomitej kawy,
dbanie o Visula merchandising (prezentacja produktów zgodnie ze standardami
firmy).

Oczekujemy:
dyspozycyjności w szczególności w piątki i soboty,
chęci do pracy i uśmiechu,
książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić