AB OVO SOLUTIONS

Opis
Chcesz pracować w stabilnej i wiarygodnej firmie? Umiesz jeździć na wózku widłowym?

Dla naszego Klienta- lidera spośród firm z branży logistycznej poszukujemy pracownika magazynowego z obsługą wózków widłowych!

 

Miejsce pracy: Gliwice

Zainteresowany? Zadzwoń do nas lub napisz SMS na numer 504070788!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

rozładunek i załadunek towarów,
kompletacja,
kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru,
obsługa wózków widłowych.
WYMAGANIA:

doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
uprawnienia UDT.
OFERUJEMY:

pracę na 3 zmiany – ostatnia zmiana kończy w sobotę o 6:00- WOLNE WEEKENDY!
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
nowoczesne miejsce pracy,
dodatkowe benefity np. opieka LuxMed.
Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Wystarczy 48 godzin, aby nasz rekruter skontaktował się z Tobą.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu.

Oznaczone jako: magazyn

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić