Randstad Polska Sp. z o.o.

Chciałbyś pracować w renomowanej firmie produkcyjnej, mającej stabilną sytuację na rynku? Szukasz pracy od zaraz?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Głobino k. Słupska

oferujemy
– nowe wynagrodzenie podstawowe + premie + płatne nadgodziny,
– umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,
– pracę na pełen etat,
– pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
– możliwość korzystania z benefitów Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna),
– bezpłatny dojazd autobusem firmowym z Słupska.

zadania
– bezpośredni udział w procesie produkcji oraz wykonywanie bieżących poleceń przełożonego,
– przygotowanie stanowiska pracy do potrzeb realizowanego zadania,
– nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego, odbiór poszczególnych etapów realizacji oraz zgłaszanie do odbioru jakości.

oczekujemy
– doświadczenia w pracy na produkcji,
– mile widziane wykształcenie techniczne,
– gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
– motywacji do pracy.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś!

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić