Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w dziale księgowości na stanowisku: Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:

– koordynowanie pracy 3-5 osobowego zespołu księgowego,

– opisywanie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

– klasyfikowanie i dekretowanie dokumentów księgowych,

– wprowadzanie danych do systemu księgowego,

– weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych,

– wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych,

– sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,

– bieżące kontakty z obsługiwanymi klientami kancelarii.

Oferujemy:

– pracę w jednej z największych bydgoskich kancelarii księgowych,

– stałe podnoszenie kwalifikacji,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– elastyczne godziny pracy,

– przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagania

Od potencjalnych kandydatek/kandydatów oczekujemy:

– teoretycznej i praktycznej znajomości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych w Księgach Handlowych,

– bardzo dobrej znajomości aktualnych przepisów podatkowych,

– co najmniej 5-letniego doświadczenia w pracy w księgowości,

– co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

– wysokiej kultury osobistej,

– zdolności szybkiego podejmowania decyzji,

– umiejętności kierowania zespołem.

Dodatkowym atutem będzie:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,

– doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

– wyższe wykształcenie kierunkowe.

Prezentacja firmy

Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa ZNAK działa na rynku bydgoskim od blisko 30 lat.

 Jesteśmy podmiotem wyspecjalizowanym w dostarczaniu najwyższej jakości usług w trzech zakresach:
– księgowości i finansów,
– kadr płac i ZUS,
– usług o charakterze ekonomicznym, prawnym i consultingowym.

Na dzień dzisiejszy obsługujemy ponad 450 podmiotów gospodarczych.

Zatrudniamy ponad 40 specjalistów z zakresu księgowości, kadr i finansów.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł – 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Kadra zarządzająca