Aplikacje zostały zamknięte

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Dla naszego Klienta- dużej, rozwijającej się firmy produkcyjnej z okolic Jeleniej Góry poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znany, lokalny pracodawca z okolic Jeleniej Góry.

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami,
  • nadzór nad księgowymi, podatkowymi i finansowymi aspektami działalności organizacji
  • odpowiedzialność za zespół finansowo-księgowy,
  • przygotowywanie budżetów, prognoz, zestawień i kalkulacji a także analiz finansowych dla kluczowych procesów operacyjnych firmy,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych,
  • współpraca z doradcami podatkowymi i radcą prawnym,
  • ścisła współpraca z CFO i zarządem spółki,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym,
  • kilkuletnie doświadczenie w roli Głównej Księgowej zdobyte w firmie o profilu produkcyjnym,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność zarządzania zespołem- delegowanie zadań, motywowanie, zarządzanie czasem pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wsparcie przy relokacji,
  • twórcze stanowisko w dynamicznie rozwijającym się, technologicznie zaawansowanym przedsiębiorstwie,
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • duża samodzielność i decyzyjność w działaniu.