Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2460

Obowiązki:

Samodzielne i kompleksowe prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi i podatkowymi; Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT i inne) oraz wszelkich innych deklaracji wymaganych prawem; Prowadzenie i odpowiedzialność za kadry i naliczanie płac; Kompleksowe raportowanie, analizy i kalkulacje na potrzeby Zarządu; – Kontrola poprawności dokumentów i procesów z procedurami ustalonymi w spółce oraz ich tworzenie; Współtworzenie polityki rachunkowości firmy; Zarządzanie i koordynacja pracy działu księgowości; Odpowiedzialność za współpracę z podmiotami zewnętrznymi (US, ZUS, banki etc.)

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości, środków trwałych i obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce; Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i księgowości; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Zdolności organizacyjne oraz nastawienie na realizację celów i zadań

Miejsce pracy: Świętego Mikołaja 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@basketo.plProsimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Kadra zarządzająca
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić