Główny administrator systemów informatycznych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Częstochowa, Śląskie

Opis

Stoelzle Glass Group produkuje opakowania szklane oraz butelki najwyższej jakości dla przemysłu spirytusowego, farmaceutycznego, perfumeryjnego i kosmetycznego. Stoelzle Częstochowa jest największą ze wszystkich fabryk należących do grupy, zatrudniamy ponad tysiąc Pracowników.

Aktualnie, do Działu IT poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twoje zadania:

  • utrzymanie i rozwijanie infrastruktury sieciowej,
  • nadzór i rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie działania urządzeń i usług sieciowych,
  • nadzór i utrzymanie sieci związanych z voip, wifi-prod, monitoring video,
  • planowanie i nadzorowanie wymian sprzętu,
  • przygotowywanie planów budżetowych (capex, opex) na kolejne lata,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • współpraca z pozostałymi zakładami w Grupie STO i z Centralą w Austrii

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość sieci komputerowych TCP/IP,VPN, WiFi, WLAN,
  • umiejętność konfiguracji połączeń sieciowych LAN/FO,
  • znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Switch/ router /access point/ firewall,
  • bardzo dobra znajomość klienckich systemów Windows,
  • znajomość środowiska Active Directory / Office 365,
  • znajomość systemów Windows serwer 2008/2016,
  • umiejętność posługiwania się rozwiązaniami VMWare,
  • praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów hardware/system/software/user,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci / serwerów/ oprogramowania/ użytkowników,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność współpracy z grupie i koordynacji pracy zespołu,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • zorientowanie na wyniki i proaktywność

mile widziane:

  •  umiejętność zarządzania Office 365,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń serwerowych Dell,
  • znajomość urządzeń CISCO (IOS),
  • znajomość rozwiązań VoIP Asterisk,
  • certyfikaty technologii Microsoft,
  • znajomość PowerShell

Oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w obszarze produkcji i dekoracji szkła,
  • szkolenia rozwojowe i kursy językowe,
  • premie finansowe uzależnione od wyników,
  • prywatną opiekę medyczną (pakiet premium, finansowany przez pracodawcę dla wszystkich pracowników),
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, pikniki rodzinne, Mikołajki),
  • bogaty pakiet sportowo-kulturalny (m.in. organizacja ferii dla dzieci, dofinansowanie biletów na wydarzenia sportowe),
  • nagrody jubileuszowe i premie świąteczne,
  • wysoka kultura pracy (lean, BHP),
  • możliwość pracy zdalnej

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV, wraz z klauzulą RODO, zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, zgodnie z Art. 13 RODO, dostępna jest na naszej stronie internetowej: https://www.stoelzle.com/stcw/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło