Aplikacje zostały zamknięte

Jobconsult Sp z o.o

Pracownik przy pakowaniu słodyczy
Miejsce pracy: 99867 Gotha
Opis stanowiska:
-Praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,
-Pakowanie towaru (cukierki, żelki, czekolady),
-Układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,
-Kontrola jakości.
Poszukiwane kompetencje
-punktualność, samodzielność, dokładność
-doświadczenie w środowisku produkcyjnym
-chęć do podjęcia pracy w systemie 2 i 3 zmianowym
-zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferujemy
-umowę o pracę na warunkach niemieckich
-atrakcyjne wynagrodzenie od 10,45 euro brutto
-ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach (pokoje2 i 3 osobowe. Na miejscu kuchnia, łazienka. -Zakwaterowanie w pełni wyposażone)
-dodatki za pracę w godzinach nocnych +25% oraz za pracę w niedziele +50%
-dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
-płatne dni świąteczne wolne od pracy
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
-stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy
-możliwość długoterminowej współpracy
-możliwość zatrudnienia również par
Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres:
biuro@jobconsult.pl
lub o kontakt pod numerem
T: +48786963736
T: +48756410013
T: +4850830100
ul.Krótka 6A
59-900 Zgorzelec