Opis stanowiska pracy

– Przygotowanie ofert handlowych i umów z klientami
– prowadzenie realizacji projektów w zakresie zakupów materiałów i usług
– opracowywanie harmonogramów realizacji projektów
– współpraca z firmami podwykonawczymi
– nadzór nad umowami najmu nieruchomości

Wymagania

– Wykształcenie wyższe techniczne
– doświadczenie – dotychczasowa praca w firmach produkcyjnych o profilu technicznym
min. 1 rok
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– dobra znajomość obsługi komputera
– prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Spółka produkcyjno-techniczna z Płochocina k/Warszawy zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem maszyn, oraz linii produkcyjnych.
Wiele wdrozonych projektów, w szczegolności w branzy kablowej.
Na rynku ponad 20 lat.
Jest właścicielem nieruchomości w Płochocinie, na której prowadzi działalność.
Zatrudnienie ok. 30 pracowników.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
okres próbny 3 – miesiące (umowa na czas określony) po okresie próbnym forma zatrudnienia do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł – 7.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Inne
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić