Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Hardware Engineer/ Elektronik

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Umowa o pracę na 2 lata z możliwością przekształcenia na czas nieokreślony po 6 miesiącach
  • Wartościowe szkolenia specjalistyczne oraz językowe
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny (w tym dofinansowanie posiłków dostarczanych codziennie do biura, ubezpieczenie na życie itp.)
  • Dopłata do dojazdów lub pakiet relokacyjny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • 1-2-letnie doświadczenie w obszarze projektowania układów elektronicznych, a w szczególności elektroniki wielkoseryjnej
  • Wiedza w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki
  • Podstawowe doświadczenie w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Wiedza z zakresu konwerterów AC/DC
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki elektronika lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

Zadania:

  • Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym
  • Projektowanie układów sterowników
  • Ocena kosztów produkcji hardware`u
  • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC
  • Współpraca w szerokiej grupie projektowej
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić