AB OVO SOLUTIONS

Opis
Uwaga, IŁAWA!

Poszukiwany tapicer!

Ciągle jesteś pod kreską?

Nie możesz już słuchać narzekań Żony, że nie masz stałej pracy?

Chcesz wreszcie pracować z kimś, kto doceni Twoje umiejętności?

A może jesteś świeżo po technikum lub zawodówce?

Jeśli TAK, to przeczytaj co możemy Ci zaproponować!

Dla naszego nowego klienta, lidera w branży budowlanej poszukujemy TAPICERA.

Miejsce pracy: IŁAWA

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas lub napisz SMS TAPICER na numer 504 070 933!

 

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

– umowa o pracę już w pierwszym miesiącu,

– wolne weekendy,

– atrakcyjna stawka godzinowa,

– stabilna posada,

– prywatna opieka medyczna LUX MED z dostępem do wielu specjalistów,

– wygodny komplet odzieży roboczej, abyś swobodnie mógł wykonywać swoją pracę,

– karta Multisport dostępną w 3 atrakcyjnych wariantach.

 

Zakres Twoich obowiązków:

tapicerowanie i pikowanie mebli, ubieranie poduch, klejenie, obsługa pistoletu na zszywki. Zainteresowana/y?

 

Dołącz do naszego zgranego zespołu jeszcze dziś! Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, nie wahaj się i zostaw nam na siebie namiar.

Zadzwonimy i przedstawimy ofertę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zapraszamy na naszą stronę internetową: abovosolutions.eu

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć! Prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu.

Oznaczone jako: tapicer

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić