Aplikacje zostały zamknięte
  • Twój zakres obowiązków
    Dopuszczanie do produkcji seryjnej maszyn wtryskowych
    Montaż i demontaż form wtryskowych
    Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych znajdujących się w zakładzie
    Stałe kontrolowanie procesów oraz bieżąca konserwacja urządzeń zgodnie z planem prewencyjnym, prace konserwujące przy maszynach wtryskowych
    Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń
    Współpraca z mistrzami/kierownikami produkcji
  • Nasze wymagania
    Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne na kierunkach: mechanik, mechatronik, elektromechanik lub pokrewne
    Doświadczenie w pracy z maszynami wtryskowymi
    Aktualne uprawnienia na suwnice (UDT)
    Znajomość rysunku technicznego
    Mile widziane
    Doświadczenie w pracy z obsługą i wykonywaniem przeglądów form wtryskowych
  • To oferujemy
    Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie
    Dojazd do pracy (dotyczy tylko obszarów na których kursuje firmowa linia)
    Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

Oznaczone jako: formy wtryskowe, konserwacja maszyn, konserwacja urządzeń, maszyny wtryskowe, mechanik, mechatronik, montaż form wtryskowych, nadzór techniczny, narzędziowiec, narzędziowiec form wtryskowych, nastawiacz maszyn, nastawiacz maszyn wtryskowych, nastawiacz wtryskarek, obsługa maszyn, obsługa maszyn wtryskowych, obsługa suwnicy, obsługa wtryskarek, operator maszyn, operator maszyn wtryskowych, operator wtryskarek, przeglądy maszyn, przyzbrajanie form wtryskowych, suwnice, technologia procesu wtrysku, uprawnienia na suwnice, ustawiacz maszyn, ustawiacz maszyn wtryskowych, ustawiacz procesu wtryskiwania, ustawiacz procesu wtrysku, ustawiacz wtryskarek, usuwanie awarii, wtryski, wymiana form wtryskowych