Aplikacje zostały zamknięte

Zakres obowiązków

·         Stosowanie i zarządzanie podstawowymi narzędziami zarządzania jakością

·         Utrzymywanie integralności wymagań systemu zarządzania jakością, za pomocą skutecznych strategii

·         Kontrola jakości procesów produkcyjnych w zakładzie

·         Udział w programach doskonalenia jakości, w celu analizy i optymalizacji procesów produkcyjnych

·         Ulepszanie procesów oraz raportowanie działań

·         Korzystanie i moderowanie FMEA, metod rozwiązywania problemów

·         Odpowiedzialność za wdrażanie i planowanie działań jakościowych dla różnych projektów

·         Obsługa systemu CAQ

Wymagania

·         Wykształcenie wyższe kierunkowe

·         5-letnie doświadczenie w zakresie jakości, inżynierii lub produkcji w obszarze jakości

·         Wiedza na temat wprowadzania nowych produktów

·         Znajomość zaawansowanego planowania jakości, w tym APPAP, statystycznego rozwiązania problemów i standardów VDA

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca płynną komunikację

·         Doświadczenie w pracy w CAQ lub SAP lub podobnym systemie

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Konkurencyjne wynagrodzenie

·         Elastyczne godziny pracy

·         Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

·         Ubezpieczenie grupowe

·         Program Rekomendacji Pracowników

·         Pracę w firmie o charakterze międzynarodowym

·         Możliwość ciągłego doskonalenia swoich kompetencji

Oznaczone jako: .