Aplikacje zostały zamknięte

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Indirect Buyer

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii zakupowej materiałów pośrednioprodukcyjnych oraz usług dla zakładu produkcyjnego
  • Rozwijanie i utrzymywanie panelu dostawców
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz prowadzenie negocjacji handlowych w celu uzyskania najlepszych warunków współpracy
  • Przeprowadzanie analizy ofert i kosztów w celu wyłonienia najlepszego dostawcy
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących cen, warunków dostawy i terminów płatności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zakupie materiałów pośrednich i usług
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Myślenie analityczne
  • Orientacja na wyniki

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.