Informatyk Koszalin

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

Opis

Firma PLASO PLACEMENT SOLUTIONS z przedstawicielstwem w Berlinie, świadcząca usługi wsparcia sprzedaży na Amazonie (na rynku polskim i zachodnich), wyłączny dystrybutor niemieckich firm StilGut GmbH i MAWA GmbH, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy – Koszalin

https://plaso-agentur.de/, https://mawa-polska.pl/, https://stilgut.pl/

Zakres obowiązków

· optymalizacja witryn www

· obróbka graficzna zdjęć produktów

· wsparcie informatyczne

· wsparcie sprzedaży e-commerce

Wymagania

· wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów

· znajomość narzędzi Google Analytics,

· znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

· znajomość obsługi programów graficznych typu Photoshop

· znajomość HTML, CSS, PHP

Oferujemy

· ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie.

· pracę w młodym i zgranym zespole

· kompleksowe szkolenie e-commerce (platformy AMAZON, Allegro)

· możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności

· stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· komfortowe warunki pracy, bardzo miłą atmosferę

· współpracę w środowisku międzynarodowym

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

· atrakcyjne wynagrodzenie

· premie uznaniowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dopiskiem poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło