Informatyk – PROGRAMISTA C#

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

Opis

Firma INFOTEL Software Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania medycznego / stomatologicznego w Polsce, producentem programów: ProDentis, Protetis i Medicus, profesjonalnych narzędzi do zarządzania placówkami medycznymi.

Obecnie poszukujemy absolwentów Politechniki Wrocławskiej kandydatów na stanowisko:

INFORMATYK – PROGRAMISTA

w następujących zakresach tematycznych:  C# lub HTML/ Javascript/CSS

ZADANIA:

• rozwój oprogramowania w języku C#, programowanie interfejsu użytkownika

• rozwój aplikacji klienckich dla chmury, programowanie UI

WYMAGANIA:

C#, SQL

lub

HTML, Javascript, CSS

Oferujemy pracę w oparciu o najnowsze technologie, możliwość udziału w projektach i pracy z zespole oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres firmy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło