Informatyk, specjalista IT, Administrator IT

  • 3 000 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

Opis

W z wiązku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie serwerami oraz aplikacjami,
  • administracja serwerami Windows Serwer / Linux
  • konfigurowanie i administrowaniem siecią komputerową,
  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających działanie istniejących urządzeń oraz aplikacji,
  • monitorowanie pracy systemów oraz sieci,
  • wykrywanie i usuwanie awarii,help desk dla użytkownika końcowego,
  • konfiguracja sprzętu komputerowego, drukarek, routerów, switchy etc.,
  • zarządzanie infrastrukturą informatyczną i wdrażanie nowego sprzętu,
  • zarządzanie zgłoszeniami, instalacja oprogramowania, konfiguracja, aktualizacja,
  • diagnozowanie problemów dot. działania sprzętu biurowego IT i rozwiązywanie ich w określonym zakresie,
  •  serwisowanie sprzętu komputerowego,
  • doradztwo w zakresie dobory sprzętu komputerowego.

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku- wymagane,
  • szeroka wiedzę z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieci komputerowej,
  • administracyjna znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server 2008, 2012, 2016 , 2019 oraz Linux,
  • dobra znajomość środowiska vmware, hyper-v
  • wykształcenie kierunkowe (IT)- mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (desktopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7 ,8,10, Ms Office),
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, raportowanie wykonanych prac u klienta
  • wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań,
  • prawo jazdy kat „B”.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym doświadczonym zespole specjalistów
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło