Informatyk – Specjalista IT z j. rosyjskim

  • 3 400 – 4 700 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

Opis

WORKASISTPOLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy Firmą, która dostarcza zaawansowane rozwiązanie biznesowe w segmencie outsourcingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w obsłudze rynku produkcji oraz logistyki.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur biznesowych

 poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Informatyk – Specjalista IT (Poznań)

Obowiązki:

  • Współtworzenie systemu przepływu informacji i zasad bezpieczeństwa w firmie
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Nadzór na funkcjonowaniem systemu CRM
  • Wsparcie działów w obszarze IT
  • Montaż i instalowanie urządzeń komputerowych
  • Konfigurowanie i serwis sprzętu komputerowego
  • Administrowanie sprzętem komputerowym
  • Instalowanie i aktualizacja oprogramowania
  • Wsparcie pracowników w zakresie użytkowania urządzeń, systemów i aplikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Wykształcenie o profilu informatycznym
  • Znajomość systemów Windows, Windows Server
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa IT
  • Samodzielności w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Znajomość programów graficznych, środowiska social mediów oraz obszarów promocji internetowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • miłą atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem droga elektroniczną. Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WORKASISTPOLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WORKASISTPOLAND Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest WORKASISTPOLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Zachodnia 70, 90-411 Łódż. Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło