Informatyk w dziale IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rypin, Kujawsko-pomorskie

Opis

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli. Prowadzimy sprzedaż produktów w ramach własnej sieci sprzedaży. Zatrudniamy ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Informatyk miejsce pracy: Rypin

Opis stanowiska:

1.   Diagnostyka, konfiguracja i serwis sprzętu komputerowego.

2.   Wsparcie użytkowników przy obsłudze systemów lokalnych oraz narzędzi Office.

3.   Konfiguracja i utrzymywanie dostępności sieci firmowej LAN/WLAN.

4.   Budowa, konfiguracja i utrzymanie struktur monitoringu firmowego.

Wymagania:

1. Wykształcenie minimum średnie o profilu informatycznym.

2. Mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale informatycznym.

3. Wiedza na temat konfiguracji sieci LAN/WLAN

4. Wiedza na temat konfiguracji usług sieciowych.

5. Administracja systemów operacyjnych Windows 10/8/7/XP/Vista/2003, Linux.

6. Wiedza z zakresu konfiguracji i modernizacji sprzętu komputerowego.

7. Dyspozycyjność, ukierunkowanie na rozwój.

8. Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

1. Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

2. Możliwości nabywania nowych umiejętności.

2. Niezbędne narzędzia pracy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło