Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska

  • przejmowanie wyznaczonych obiektów w obsługę gwarancyjną,
  • organizowanie procesu usuwania usterek,
  • uczestniczenie w przeglądach gwarancyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji zgłoszonych reklamacji i prac naprawczych,
  • rozliczanie finansowe i rzeczowe prac naprawczych,
  • sporządzanie analiz zgłoszonych reklamacji,
  • przygotowywanie dokumentacji do zwolnienia kaucji gwarancyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu AutoCAD na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość przepisów dotyczących branży budowlanej,
  • znajomość procesów i technologii budowlanych,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski zachodniej,
  • dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, dokładność,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło