Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0890

Obowiązki:

– pełnienie samodzielnej funkcji technicznej polegającej na nadzorowaniu robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
– nadzór nad prawidłową realizacją robót
– kontrolowanie rozliczeń budowy
– udział w odbiorach robót budowlanych i dokumentacji projektowych
– przygotowywanie danych do postępowań przetargowych
– sporządzanie kosztorysów
– udział w przeglądach budynków
– praca na wysokości powyżej 3m
– praca przy monitorze ekranowym
– inne czynności, wynikające z bieżących potrzeb Uczelni

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

Miejsce pracy: Wiejska 45A, 15-351 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca na produkcji