Instalator/serwisant systemów alarmowych, CCTV i KD

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Opis Opis stanowiska:

Pracownik Działu Technicznego- Instalator/serwisant systemów alarmowych, CCTV i KD

Wymagania:

umiejętność instalacji i konserwacji systemów CCTV,KD, SSWiN

minimum 2 letnie doświadczenie

dyspozycyjność

prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

pracę i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny pod nr: 506 842 332

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanym CV jest ATOS Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Widzewska 14, 92-229 Łódź, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000006667, NIP: 728-000-85-25, REGON: 470546781. Dane osobowe zawarte w przesłanym CV zbierane i przetwarzane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez ATOS Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanym CV będzie ATOS Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Dane te będą przetwarzane przez okres trwania danego procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – przez okres 1 roku dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez ATOS. Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej zgody – do jej wycofania w dowolnym momencie, zgodnie z zasadami przewidzianymi przez rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Dane osobowe zawarte w przesłanym CV w postaci imienia i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zam. wykształcenia, przebiegu zatrudnienia, przetwarzane są na podstawie art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do tejże ustawy. Dane wykraczające poza zakres przewidziany w w/w przepisach, podawane są dobrowolnie i przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Ponadto, przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Zgoda nr 1: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATOS Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Zgoda nr 2: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez ATOS Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Widzewskiej 14, 92-229 Łódź”.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło