Instalator sieci FTTH

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko: Instalator sieci FTTH – na terenie woj. Warmińsko-Mazurskiego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach z zakresu budowy sieci kablowych
  • umiejętność czytania schematów i projektów
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • instalacja okablowania w budynkach mieszkalnych i obiektach przemysłowych
  • budowa przyłączy sieci kablowej (doziemnie i napowietrznie)
  • wykonywanie światłowodowych instalacji abonenckich
  • wykonywanie pomiarów z użyciem miernika
  • spawanie światłowodów

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie od zaraz
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • umowę zlecenie lub B2B (preferujemy B2B)
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło