Instalator sieci IT światłowodowych, wifi, spawanie, pomiary.

  • 3 500 – 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

Opis

Ratio Technika Sieciowa sp. z o.o.

Zatrudni instalatora sieci światłowodowych, IT, WIFI, LAN

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji światłowodowych, okablowania strukturalnego
  • Spawanie światłowodów
  • Pomiary sieci światłowodowej, WiFi, strukturalnej
  • Instalacja urządzeń sieciowych
  • Analiza problemów oraz raport wniosków związanych z siecią strukturalną
  • Czytanie i realizacja projektów
  • Obsługa urządzeń pomiarowych EXFO, AFL, Fluke, Lantek i spawarek światłowodowych Fujikura, Ekahau sidekick
  • Montaż urządzeń IT i automatyki, sprzętu komputerowego
  • Bieżące raportowanie prac
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Pasja: IT, elektronika, lan, teletechnika
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Obsługa komputera, programów mobilnych oraz pomiarowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Szkolenia branżowe
  • Interesującą pracę w zespole
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Preferowany kontakt telefoniczny
  • Umowa o pracę, zlecenie lub samozatrudnienie.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło