Instalator sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych)

  • 2 900 – 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Klucze, Małopolskie

Opis

Firma Handlowa „GIGA” to niezależny operator telekomunikacyjny, działający na rynku od 1996 roku. W swojej bogatej ofercie posiada, m.in. usługę Internetu światłowodowego, telewizji oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego Działu Technicznego, osób otwartych, lubiących nowe wyzwania

Stanowisko: Instalator sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych) Miejsce pracy: Klucze i okolice ZAKRES OBOWIĄZKÓW: – budowa sieci światłowodowych FTTH, – budowa przyłączy abonenckich, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzyń rozdzielczych, – spawanie kabli światłowodowych, – uruchamianie usług sieciowych, telewizyjnych, telefonicznych, – praca na podstawie dokumentacji technicznej, – umiejętność używania wiertarki / młotka / wkrętaka (warunek konieczny), – praca na wysokości powyżej 3m, OCZEKUJEMY: – czynnego prawa jazdy kategorii B, – zdolności manualnych oraz technicznych, – dyspozycyjności, punktualnoś]ci, rzetelności, – pozytywnego nastawienia, – umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole, – mile widziane doświadczenie: w pracach monterskich, szczególnie w pracach z zakresu światłowodów oraz ogólnej wiedzy na temat sieci telekomunikacyjnych, uprawnienia SEP 1kV. OFERUJEMY: – stabilne zatrudnienie, – pełnopłatny okres wdrożeniowy, – pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, – korzystny system wynagrodzeń (podstawa, premia), – możliwość rozwoju zawodowego poprzez odpowiedni system szkoleń, – pracę w młodym, ambitnym zespole – pakiet pracowniczy dla osób w zasięgu Sieci GIGAinternet (Internet, Telewizja, Telefon), – niezbędne narzędzia pracy. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swoich kandydatur.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARKADIUSZ KOĆMA FIRMA HANDLOWA „GIGA” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź . zm.).Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij