Instalator sieci telekomunikacyjnych

  • 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Częstochowa, Śląskie

Opis

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie instalacji w technologii światłowodowej i radiowej
  • Konfiguracja urządzeń abonenckich (GPON ONT, SET-TOP BOX, ROUTER, ACCESS POINT , MikroTik)
  • Spawanie światłowodów
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii Internetu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w pracy przy budowie instalacji światłowodowych/radiowych
  • Umiejętności obsługi spawarki światłowodowej, reflektometru oraz interpretacji wyników pomiarów
  • Sumienności i staranności
  • Zdolności manualnych i sprawności fizycznej
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat lub w formie samozatrudnienia
  • przeszkolenie z doświadczonym pracownikiem
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło