Wdrażanie polityki oświatowej Polskiego Związku Działkowców w zakresie programu oświatowego, upowszechnianie wiedzy ogrodniczej i organizacyjnej, wdrażanie polityki Polskiego Związku Działkowców w zakresie zagospodarowania ogrodów i działek oraz ich modernizacji, a także nadzorowanie zagospodarowania ogrodów i działek. Prowadzenie instruktażu dla zarządów ROD i działkowców w zakresie zasad nowoczesnego i racjonalnego zagospodarowania ogrodów i działek oraz ich modernizacji, prowadzenie i bieżąca aktualizacja wykazu działkowców zrzeszonych w Okręgu Pomorskim. Dystrybucja i kolportaż fachowych wydawnictw otrzymywanych z Jednostki Krajowej PZD, realizowanie zadań z zakresu ochrony środowiska w rodzinnych ogrodach działkowych. Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z samorządami terytorialnymi w zakresie pozyskiwania środków na zagospodarowanie ogrodów i upowszechnienia wiedzy ogrodowej, przygotowywanie materiałów oraz zaleceń ogrodniczych na stronę internetową Okręgowego Zarządu Pomorskiego PZD, lustracja ROD i działek. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Inne wymagania
samodzielność, komunikatywność, skrupulatność, inicjatywa w działaniu. Determinacja w realizacji wyznaczonych celów, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu. Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, internet). Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, członkostwo PZD.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowość
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), brak

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić