Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta – stabilnej, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER AUTOMATYK

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Najważniejsze obowiązki:

  • diagnozowanie maszyn i pisanie programów PLC,
  • podejmowanie działań naprawczych i zapobiegawczych,
  • usuwanie awarii oraz konserwacje i modernizacje maszyn i urządzeń,
  • analiza awarii i tworzenie raportów z awarii,
  • koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn,
  • sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców,
  • nadzór nad pracami firm podwykonawczych,
  • udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka lub pokrewne) lub średnie techniczne (Mechatronika),
  • min. 2-3 lata oświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu,
  • doświadczenie w diagnozowaniu maszyn oraz analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens),
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • dobra znajomość MS Office,
  • samodzielność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • uprawnienia G1, G2, G3,
  • znajomość Visual Studio, C#,
  • znajomość robotów Fanuc.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz dodatkowe benefity.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego – wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners – Skuteczna Rekrutacja

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli poszukujesz pracownika – zgłoś się do nas – znajdziemy Ci najlepszych kandydatów na rynku.
Działamy od 2007 roku i zrealizowaliśmy wiele projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Doskonale znamy rynek pracy, posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz rozbudowaną bazę danych kandydatów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym.
Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nasze biuro znajduje się w Gliwicach, projekty rekrutacyjne prowadzimy głównie na terenie woj. śląskiego, a także na terenie całej Polski.

Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Nasz zespół rekrutacyjny to konsultanci / doradcy personalni / znawcy rynku pracy.
Podejmujemy wyzwania – realizacja projektów rekrutacyjnych to nasza pasja.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria