Aplikacje zostały zamknięte
Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycją a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach na terenie kraju jaki zagranicą poszerzając listę ciekawych realizacji.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi (koordynacja, robót, kontrola harmonogramu, kontrola jakości, kontrola stanu BHP),
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • zlecenie i kontraktowanie robót pod nadzorem kierownika, budowy/projektu,
  • rozliczanie robót i zamykanie kontraktów pod nadzorem kierownika projektu,
  • negocjowanie z dostawcami i podwykonawcami,
  • wspomaganie kierownika budowy i kierownika projektu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pakiet opieki zdrowotnej,
  • kartę active sport,
  • pakiet socjalny (min. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne itd.),
  • możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji robót na budowie,
  • umiejętność obsługi komputera: znajomość pakietu MS Office, znajomość pakietu autocad (przeglądanie, drukowanie rysunków oraz podstawowa obsługa),
  • umiejętność kosztorysowania w dowolnym programie kosztorysowym,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowymi atutami będą: uprawnienia budowlane, komunikatywna,
  • znajomość języka angielskiego, umiejętność kontraktowania robót