Rekrutacja prowadzona online –

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy będącej generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i elektrycznych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Budowy – Branża SanitarnaMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • analiza techniczna i ilościowa dokumentacji
  • przygotowywanie zamówień materiałowych
  • nadzór nad prowadzonymi pracami przy wsparciu KR
  • sporządzanie dokumentacji budowy – protokoły, dokumentacja powykonawcza
  • udział w czynnościach odbiorowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,preferowany kierunek: inżynieria środowiska
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza techniczna z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji
  • bardzo dobra znajomość MSOffice, AutoCad
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • stabilizację zatrudnienia
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiety świadczeń socjalnych
  • benefity – m.in. ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • niezbędne narzędzia pracy
  • premię kwartalną i uznaniową
  • dodatki delegacyjne
  • przyjazną atmosferę pracy
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić