Opis stanowiska pracy

Bezpośredni nadzór nad budową. Organizacja pracy sił własnych i podwykonawców. Przedmiarowanie, obmiarowanie, rozliczenia robót. Zakres prac od fundamentów pod klucz.

Wymagania

Wykształcenie wyższe budowlane. Dobra znajomość Excel. Znajomość AutoCad, mile widziana Norma. Prawo jazdy kat. B.
Zaangażowanie i sumienność.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się głównie w budownictwie przemysłowym. Wykonujemy obiekty jako Generalny Wykonawca, Podwykonawca a także w systemie Zaprojektuj i Wybuduj. W realizacji kładziemy nacisk na jakość wykonania, terminowość i dobre relacje z Inwestorem.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł – 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło