Aplikacje zostały zamknięte

HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

Dla swojego klienta znanej firmy inżyniersko – instalacyjnej (instalacje teletechniczne, automatyka budynkowa, BMS, zabezpieczenia techniczne i wykrywanie pożaru) działającej na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy – Teletechnika/ElektrykaMiejsce pracy: Stargard Szczeciński

Zadania:

  • Opracowywanie planów realizacji poszczególnych inwestycji,
  • Zapewnienie bieżących dostaw materiałów i urządzeń na potrzeby realizacji poszczególnych inwestycji,
  • Nadzorowanie przebiegu prac związanych z realizacją inwestycji,
  • Bieżące raportowanie wszelkich okoliczności związanych z realizacją inwestycji, w szczególności z: jakością nadzorowanych prac, ich terminowością wynikającą z odrębnych harmonogramów, rodzajem wykorzystywanych materiałów oraz technik instalacyjnych,
  • Uczestniczenie w organizowaniu prac związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji,
  • Reprezentowanie Zleceniodawcy, w kontaktach z kontrahentami,
  • Koordynowanie i nadzorowanie wszelkich działań podejmowanych przez podwykonawców.

Wymagania:

  • Znajomość zasad wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych (SSP, DSO, KD, CCTV, LAN itp.),
  • Wykształcenie wyższe branżowe (wydziały elektryczne, elektrotechniczne, itp.) lub w trakcie studiów – mile widziane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań projektów,
  • Rozwój oraz spełnianie ambicji zawodowych,
  • Przyjazną atmosfera w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie lub B2B),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Zakwaterowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.