Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Inżynier ds. Bezpieczeństwa IT

Miejsce pracy: Poznań

4-16-61271
Wynagrodzenie: 12000 – 16000 PLN

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej/assistance poszukujemy Inżyniera ds. Bezpieczeństwa IT, który pomoże budować departament Bezpieczeństwa IT w firmie.
Będziesz odpowiadać za zarządzanie, kierowanie i nadzór nad procesami zgodności bezpieczeństwa w Dziale IT. Będziesz też regularnie wchodzić w interakcje z interesariuszami biznesowymi i IT oraz zespołami projektowymi, aby pogłębić wiedzę z zakresu bezpieczeństwa IT.

Główne zadania na staownisku:

– Ścisła współpraca z Security Officerem podczas budowania departamentu IT Security w firmie.

– Wdrażanie procedur bezpieczeństwa zgodnie z projektem w aplikacjach i infrastrukturą firmy.

– Stała ocena istniejących środków bezpieczeństwa IT oraz środków ustanowionych na poziomie polityki wraz z zespołami IT i innymi działami wewnętrznymi.

– Koordynacja bezpieczeństwa IT / testów penetracyjnych aplikacji i infrastruktury firmy z partnerami zewnętrznymi.

– Pomoc w wewnętrznych testach bezpieczeństwa / penetracji IT aplikacji i infrastruktury wewnętrznej.

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowiskach związanych z wdrożeniami systemów bezpieczeństwa (minimum 4 lata).

– Otwartość na budownaie procesów od zera i chęć realnego wpływu na rozwój działu IT Security w firmie.

– Poziom języka angielskiego pozwalający na swobodną komunikację w codziennej pracy. (min B2)

– Praktyczna znajomość ITIL.

– Doświadczenie w pracy z dokumentacją (tworzenie, wdrażanie, utrzymywanie procedur).

– Znajomośc metodologii Agile

Mile widziane:
– Certyfikaty (CISSP, CISM, CISA, CEH lub CRISC)

Korzyści:
– Umowa o pracę lub kontrakt B2B

– Realny wpływ na budowanie procesów bezpieczeństwa cyfrowego w międzynarodowej firmie

– Codzienny kontakt z językiem angielskim

– Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży bezpieczeństwa IT

– Praca zdalna 100%

– Benefity dodatkowe takie jak: prywatna opieka medyczna oraz karta lunchowa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło