Ukończyłeś/aś studia wyższe techniczne? Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu schematów? Praca z językiem angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem? Mamy dla Ciebie pracę!

Inżynier elektronik

Płock

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię roczną
  • możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do wakacji
  • dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu
  • szkolenia wprowadzające

Zadania:

  • Projektowanie i opracowywanie wiązek w 3D
  • Monitorowanie i wspieranie budowy prototypów i związanych z tym testów pod kątem rozwoju elektrycznego
  • Wsparcie i przeprowadzanie testów dystrybucji zasilania na prototypach
  • Przygotowanie i aktualizacja schematów instalacji elektrycznej, przewodów i powiązanych urządzeń zabezpieczających dla przydzielonych maszyn żniwnych zgodnie z wymaganiami i specyfikacjami dostarczonymi przez platformę
  • Wsparcie w zakresie wiedzy elektrycznej jako kluczowy kontakt dla maszyn produkowanych przez klienta
  • Przygotowanie i komplementowanie projektów elektrycznych, przeglądy projektów, modelowanie oraz tworzenie rysunków (2D) zgodnie z wymaganiami

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (elektrotechnika lub kierunki pokrewne)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • pierwszego doświadczenia w projektowaniu schematów w środowisku rozwoju produktu sprzętu mobilnego
  • znajomości programów komputerowych: -vesys/capita (mile widziane) -creo cabling/ teamcenter/ capital harnessXC (mile widziane) -elektrycznych systemów Cad (warunek konieczny)
  • silnie rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości wiązek przewodów elektrycznych, siłowników elektrycznych, czujników i powiązanych procesów produkcyjnych
    dobrego zrozumienia procesów technicznych i produkcyjnych
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić