Aplikacje zostały zamknięte

INŻYNIER JAKOŚCI

Inżynier Jakości
Żory
NR REF.: 1148089

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z sektora automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości.

Główne obowiązki:

  • Rozpoznanie i rozpowszechnianie w organizacji specyficznych wymagań klienta
  • Zapewnienie właściwego zarządzanie charakterystykami specjalnymi
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów zgodnie ze standardami AIAG APQP i VDA MLA
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania wyrobów u klienta
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów,
  • Planowanie, organizowanie oraz wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących zgodnie z wymaganiami klienta
  • Regularny kontakt z klientem w kwestiach jakościowych,
  • Udział w grupach roboczych (FMEA, Problem Solving QRQC itp.)
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemu oraz procesu
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach produkcyjnych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość systemów zarządzania jakością (IATF16949)
  • Znajomość zagadnień związanych z MSA, PPAP, APQP, FMEA, Control Plan
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Komunikatywność,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego / min B2
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna + Pakiet sportowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361