Dla naszego Klienta, w związku z realizacją nowego projektu inwestycyjnego na terenie Gliwic, szukamy Kandydata na stanowisko: Inżynier kontraktu (budownictwo kubaturowe)

Zakres obowiązków:
– Nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych inwestycji budowlanych
– Ścisła współpraca z projektantem
– Sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę, sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych
– Weryfikacja i opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej, kontrola zaawansowania robót i potwierdzanie zaawansowania raportami
– Kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy
– Przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji oraz udział w odbiorze końcowym inwestycji
– Weryfikowanie kosztorysów

Wymagania:
– Doświadczenie w nadzorowaniu obiektów budowlanych
– Znajomość MS Office, AutoCad, Norma, MS Project
– Praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi
– Czynne prawo jazdy kat. B.

Korzyści:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Konkurencyjne wynagrodzenie
– Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych inicjatyw i dobrych praktyk
– Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów
– Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło