Aplikacje zostały zamknięte

Inżynier mechanik – projektant

Kraków, małopolskie

Automationstechnik Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D oraz 3D
  • przygotowywanie koncepcji projektu oprzyrządowania, maszyn i linii montażowych
  • przygotowywanie DTR
  • tworzenie analizy ryzyka dla maszyn
  • nadzór nad realizacją projektów
  • analizę techniczną i przygotowanie ofert technicznych
  • optymalizację procesów produkcyjnych

Wymagania

Oczekiwania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki
  • wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn, linii montażowych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • znajomość oprogramowania 3D Inventor oraz Vault
  • znajomość Dyrektywy Maszynowej
  • znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • udział w projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce i mechanice
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Forma kontaktu:

  • CV, list motywacyjny