Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0213

Obowiązki:

w/g stanowiska

Wymagania:

 

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Minimalny staż pracy 3 lata w przedsiębiorstwie produkcyjnym, umiejętność logicznego rozumowania, analizowania zjawisk i wyciągania wniosków, dokładność w opracowaniu danych i przedstawianiu wyników analiz, samodzielność i odpowiedzialność, kreatywność i systematyczność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, mile widziane szkolenia specjalistyczne w zakresie Lean Manufacturing, znajomość z zakresu spawalnictwa, obróbki skrawaniem, procesów cięcia termicznego metali, znajomość programów Excel i AutoCad.Zakres obowiązków: analiza i optymalizacja przepływu procesu produkcyjnego, analiza kosztów wytwarzania wyrobów w procesie produkcji seryjnej, opracowywanie i analiza wskaźników produkcyjnych, analiza dokumentacji technicznej, weryfikacja czasów wykonania operacji, rozwiązywanie problemów i wskazywanie usprawnień, podejmowanie decyzji , praca zespołowa, posługiwanie się urządzeniami i programami komputerowymi. CV w jęz. polskim i angielskim oraz krótki opis dotychczasowej kariery prosimy przesyłać na e-mail: a.milewska@shlproduction.comProsimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Miejsce pracy: Zagnańska 27, 25-528 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV w jęz. polskim i angielskim oraz krótki opis dotychczasowej kariery prosimy przesyłać na e-mail: a.milewska@shlproduction.comProsimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny – kontakt telefoniczny 416361282e-mail: a.milewska@shlproduction.com

 

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji
Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić