Aplikacje zostały zamknięte

Inżynier Procesu

Location: Gliwice

Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracą zespołu ds. wdrażania nowych projektów
  • Nadzór nad wprowadzaniem zmian inżynierskich
  • Zapewnienie jakości w poszczególnych operacjach
  • Nadzorowanie przepływu materiałów w procesie produkcji
  • Opracowywanie planów zagospodarowania hali – layoutów
  • Zapewnienie pomocy technicznej działom produkcji, logistyki oraz jakości – ścisła współpraca
  • Dokonywanie pomiarów czasów poszczególnych operacji na stacjach oraz ich optymalizacja
  • Bieżące prowadzenie i uaktualniania dokumentacji procesowej – Standaryzowane Karty Procesu oraz instrukcje

Oczekiwania względem Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w procesach montażu lub tłoczenia
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Obsługa programów: AutoCAD, Microsoft Office
  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Praca w międzynarodowej firmie z sektora automotive
  • Atrakcyjne wynagrodzenie względem doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe)
  • Bogaty pakiet socjalny (stołówka pracownicza, dopłaty do posiłków, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)