Aplikacje zostały zamknięte

HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży automotive, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier ProcesuMiejsce pracy: Żary

Zadania:

  • Uczestnictwo w projektowaniu procesów produkcyjnych, sprawowanie kontroli nad procesem produkcyjnym oraz dokumentacją technologiczną
  • Uczestnictwo w organizowaniu procesów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalizacji produkcji,  oraz poprawy ergonomii pracy
  • Analiza procesów, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Wiedzy specjalistycznej wynikającej z min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Doświadczenia w procesach produkcji tekstylnej
  • Doświadczenia w doskonaleniu procesów produkcyjnych i w przygotowywaniu dokumentacji
  • Znajomości języka angielskiego i/lub  języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Zdolności analitycznych, umiejętności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole,
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Stabilizację zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowych strukturach, bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Realne możliowści rozwoju w ramach organizacji – szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • Pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.