Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Inżynier Projektant AutoCAD – obmurza ogniotrwałe

Miejsce pracy: Katowice

7-10-61421

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą, oferującą szerokie portfolio kompleksowych usług i rozwiązań inżynieryjno-budowlanych, w związku z dalszym rozwojem i pozyskaniem nowych Klientów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Inżynier Projektant AutoCAD – obmurza ogniotrwałe.

Zakres obowiązków:
– Projektowanie wykładzin i wymurówek ogniotrwałych
– Dobór materiałów do warunków pracy instalacji przemysłowych pracujących w wysokich temperaturach (m.in. dobór materiałów ogniotrwałych ciężkich i izolacyjnych do różnych instalacji przemysłowych, piece, wanny szklarskie, komory spalania, kanały spalin, itp.)
– Obliczenia termiczne i wytrzymałościowe wymurówek
– Przygotowanie dokumentacji technicznej (m.in. wykonywanie rysunków technicznych, zestawień materiałów, obliczeń termicznych, obliczeń krzywych wygrzewania i rozpalania itp.)
– Bieżąca współpraca z projektantami innych działów oraz wykonawstwem budowlanym

Wymagania:
– Ukończone studia wyższe: inżynier, mgr inżynier (preferowane: inżynieria materiałowa, ceramika, obmurza ogniotrwałe)
– Doświadczenie w przemyśle materiałów ogniotrwałych
– Znajomość zasad projektowania wymurówek i wykładzin oraz materiałów stosowanych w przemyśle materiałów ogniotrwałych
– Znajomość oprogramowania AutoCAD
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
– Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
– Dodatkowym atutem będzie znajomość programów CAD Inventor i programów MES (Metoda Elementów Skończonych)

Korzyści:
– Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– Elastyczne godziny pracy, a po okresie wdrożenia i szkoleń możliwość częściowej pracy w systemie Home-Office
– Bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń
– Udział w ciekawych międzynarodowych projektach technicznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
– Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
– Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy, awansu poziomego lub pionowego na stanowiska eksperckie lub managerskie
– Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z obszaru technicznego/inżynieryjnego
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży
– Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
– Praca w rozpoznawalnej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców