Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • optymalizacja i negocjowanie ofert
  • prezentowanie rozwiązań i najlepszych praktyk firmy
  • współpraca z działem operacyjnym, projektowym i serwisem przy projektach realizowanych dla swoich klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego o profilu elektrycznym
  • umiejętności interpersonalnych oraz pracy w grupie
  • praktycznej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności – gotowość do wyjazdów służbowych krajowych
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży elektrycznej/energetycznej

Nasz klient oferuje:

  • pracę pełną wyzwań w życzliwej atmosferze
  • perspektywę rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • stabilną pracę w gronie specjalistów
  • atrakcyjne warunki pracy oraz nowoczesne metody pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: auto, laptop, telefon

Numer referencyjny: IS/05/21/AL