Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Inżynier sprzedaży z językiem angielskim – branża techniczna

Miejsce pracy: Słupsk

7-10-57860

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą, oferującą szerokie portfolio produktów technicznych oraz kompleksowe usługi z zakresu doradztwa technicznego dla producentów maszyn i urządzeń przemysłowych, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych Klientów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Inżynier sprzedaży – branża techniczna.

Zakres obowiązków:

– Zakres obowiązków w mniejszym stopniu dotyczy obszaru pozyskiwania nowych Klientów i sprzedaży, w zdecydowanym stopniu obejmuje podtrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami (Działy techniczne/konstrukcyjne/R&D zakładów produkcyjnych zajmujących się budową maszyn i urządzeń na terenie Polski Północnej)
– Bezpośredni kontakt z Klientami, doradztwo techniczne, budowanie pozytywnych relacji biznesowych
– Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Klientami a wewnętrznymi działami firmy
– Tworzenie raportów wykonanych prac zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
– Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:
– Wyksztalcenie techniczne (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn; Pneumatyka; pokrewne)
– Wiedza i doświadczenie w dziedziny sprzedaży produktów technicznych (warunek kluczowy)
– Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustna i pisemną (warunek kluczowy)
– Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel (wysoko rozwinięte zdolności analityczne)
– Miejsce zamieszkania: Słup lub okolice
– Otwartość na mobilny charakter pracy (50% office, 50% wyjazdy służbowe)
– Prawo jazdy kategoria B

Korzyści:
– konkurencyjne wynagrodzenie
– praca w oparciu o umowę o pracę
– bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń
– udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe
– samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
– bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży
– możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
– praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.