Inżynier Telekomunikacji – Integrator Sieci Radiowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

Opis

Spółka 2S sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Najważniejsze zadania na danym stanowisku:

  • Integracja sieci radiowych w technologii GSM/UMTS/LTE/LTE-A/NR za pomocą platformy U2020 (Huawei) oraz ENM (Ericsson),
  • Kontrola alarmów oraz parametrów stacji bazowych,
  • Zdalne udzielanie wsparcia inżynierom pracującym w terenie,
  • Testy stacji bazowych,
  • Wykonanie raportu po zakończonej integracji.

Co jest dla nas ważne:

  • Doświadczenie przy pracach integracyjnych sieci telekomunikacyjnej,
  • Dobra znajomość infrastruktury sieci telekomunikacyjnej,
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows, Office,
  • Dobra znajomość zagadnień sieci komputerowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność,
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca zdalna,
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju,
  • Interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy,
  • Wszelkie potrzebne narzędzia pracy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło