Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Inżynier z językiem niemieckim – piping

Miejsce pracy: Katowice

7-10-58354

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w przemyśle maszynowym, w związku z tworzeniem nowego zespołu inżynieryjnego Master Data poszukujemy: Inżynier z językiem niemieckim ds. analizy i zarządzania danymi

Zakres obowiązków:
– Po okresie kompleksowego wdrożenia w Polsce i za granicą rozpoczęcie pracy w nowopowstałym zespole inżynierów dywizji Master Data
– Tworzenie, analiza i weryfikacja jakości i poprawności danych systemowych dotyczących części standardowych i katalogowych, szczególnie w dziedzinie orurowania (piping)
– Praca w systemie SAP, Creo i PDMlink
– Bieżące raportowanie działań, sygnalizowanie problemów oraz proponowanie rozwiązań usprawniających zarządzanie danymi systemowymi

Wymagania:
– Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikacja ustną i pisemną (wymóg kluczowy – praca w środowisku niemieckojęzycznym)
– Wykształcenie wyższe techniczne
– Doświadczenie w pracy w systemie ERP
– Znajomość mechaniki płynów i obszaru piping

Korzyści:
– Specjalistyczne szkolenia wdrożeniowe w Polsce i za granicą
– Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
– 100% Home Office (z każdej lokalizacji w Polsce)
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży
– Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych (pakiet kursów językowych)
– Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wyjazdy i imprezy integracyjne, dzień wolny w urodziny, bony świąteczne, nowoczesne narzędzia pracy, nowoczesne biuro)
– Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy z domu (praca zdalna)
– Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
– Przyjazna atmosfera pracy
– Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.